Çarşamba

21°C | 27°C
Perşembe

21°C | 27°C
Cuma

21°C | 27°C

Rize’nin Önde Gelenleri İstanbul’da Bir Araya Geldi

Rize’nin Önde Gelenleri İstanbul’da Bir Araya Geldi

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin İstanbul’daki RİDEF Toplantısında Konuştu

Rize Dernekler Federasyonunun İstanbul’da Düzenlediği önemli zirveye katılan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin önemli projelerin konuşulduğu bu üst düzey toplantıda söz alarak konuştu.

 


Paylaşımla toplumun hayatını kolaylaştıran, Sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek İnsan odaklı etkin faaliyetleri önceleyen, Alanında adil  Lider  Sivil Toplum Kuruluşu olmak yolunda, Sosyal faaliyetleri toplumun  beklentilerini karşılayacak şekilde gerçekleştirmek, Eğitim, Kültür, Turizm, Sanat, Tarih, Spor ve Ekonomi alanında  katma değer üretmek, Dayanışma ve Paylaşmayı yaygınlaştırmak, Sivil Toplum kuruluşları arasında kardeşlik hukukunu geliştirecek projelerle  milletin birliğine hizmet etmek misyonu yürüten RİDEF İstanbul’da düzenlediği üst düzey toplantıya önemli isimler katıldı.

Düzenlenen toplantıda bir çok önemli isim söz alırken Rize’nin en başarılı Belediye Başkanlarından Biri Olan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’de söz alarak bir konuşma yaptı.

 

Bu önemli ve üst düzey toplantıda söz alan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin konuşmasının ardından şunları paylaştı; “Rize dernekler federasyonun danışma icra kurulu toplantısına katıldık. İstanbul’daki Rizelilerin en büyük çatı kuruluşu olan RİDEF’in önemli projelerinin değerlendirildiği bu toplantıda bizim de kısa bir konuşmamızın olduğu bu toplantıda Rize’nin, Rize ’linin zenginliğine bir kez daha şahitlik ettik.
Başta Rize habitat projesi olmak üzere bu çalışmalarında başarılar diliyorum. RİDEF başkanına ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Tasarım designed by OfisMedya