Pazartesi

22°C | 29°C
Salı

22°C | 30°C
Çarşamba

22°C | 30°C

Belediyemizden Çocuklara Bayram Sürprizi

Belediyemizden Çocuklara Bayram Sürprizi

Ardeşen Belediyesi olarak 2019 yılı kurumsal pul için Rize PTT Baş müdürlüğüyle yaptığı protokol sonrasında 1TL lik pullarımızı aldık.

Ardeşen Belediyemiz logolu kurumsal pulu Rize PTT Baş Müdürü Hızır NUR, Belediye başkanımız Avni KAHYA'ya makamında teslim etti. Bu manada Belediyemiz ilk sosyal sorumluluk projesini de öğrencilerle birlikte yaptı.

Ardeşen'de eğitim öğretim veren Anasınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine Ramazan Bayramı tebrik kartları ile Belediyemizin logolu kurumsal pulunu dağıtarak, öğrencilerin sevdiklerine tebrik kartı yollamalarına vesile olduk.

Ardeşen PTT Müdürlüğünde gerçekleştirilen etkinliğe Ardeşen Belediye Başkanımız Avni KAHYA ve Belediye Meclis Üyemiz Fatih ÖNEY katılırken, Atatürk Ana Okulu Öğrencileri ve Merkez Fatih İlkokulu 1. sınıf öğrencileri etkinliğe katılarak önceden hazırlanan tebrik kartlarını postaya verdiler.

 Kurumsal pul ile ilgili Belediye Başkanımız Avni KAHYA şöyle konuştu; Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojinin karşısında geriye dönük özellikle maneviyatı unutmama adına, farkındalık projelerimizden birini daha hayat verdik. Bu manada Rize PTT Baş Müdürlüğüyle yaptığımız protokol sonucunda 2019 tarihli yeni Kurumsal pullarımızı aldık. Gerek bu konu, gerekse Belediye Başkanlığımız hususunda hayırlı olsun ziyaretimize gelen Rize PTT Baş Müdürü Hızır Nur ve beraberindeki Müdürlük personeli kardeşlerimizi halkın hizmet makamında kendilerini ağırladık. Bu güzel proje için emekleri olan PTT Genel Müdürlüğümüz nezdinde Rize ve Ardeşen PTT Müdürlüğüne teşekkür ederim. Dedi.

 Öte yandan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yapılan etkinlikle Başkanımız KAHYA Öğrencilerle Birlikte Bayram tebliği için kart yolladı.

Başkanımız Avni KAHYA konu ile ilgili şunları kaydetti; "Yaklaşan Ramazan Bayramı için Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz kurumsal pul ve Bayram tebrik kartlarımızı geleceğimizin mihmandarları çocuklarımızla birlikte postaya vererek sevdiklerimize nostalji gibi gözükse de maneviyat anlamında çok değerli bir projemiz hayat bulmuştur, emeği olan herkese teşekkür ederim." Diye Konuştu.

 

 

Tasarım designed by OfisMedya