Pazartesi

22°C | 29°C
Salı

22°C | 30°C
Çarşamba

22°C | 30°C

Başkanımız Avni KAHYA Personeliyle Bayramlaştı

Başkanımız Avni KAHYA Personeliyle Bayramlaştı

On bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakıyoruz bu bağlamda dokuz günlük bir tatil sürecide başlamak üzere. Bu bağlamda Belediye bünyesinde Belediye Başkanımız Avni KAHYA uzun bayram tatili öncesi tüm personeliyle bir araya gelerek bayram kutlayıp çikolata dağıttı.

Ramazan Bayramına, hafta sonu tatilleri de eklenince bir anda dokuz günlük erken yaz tatili haline geldi. Bu anlamda Belediye Başkanmiz Avni KAHYA  Bayramlaşmaya ilk olarak Kaçkar İtfaiye birliği çalışanlayıla görüşerek başldı, daha sonra Ardeşen Belediyesi Meclis üyelerimizin de katılımlarıyla Belediyemiz kültür merkezinde yapılan bayramlaşmaya katılarak bir konuşma yapan Başkanımız AVni KAHYA şunları kaydetti; "Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit ve yakınlarını, gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, huzurevlerindeki yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızı ziyaret etmeliyiz. Bu anlamda Belediye Başkan Yardımcım Kenan HATİPOĞLU ve Belediye Meclis Üyelerimle birlikte, Bayram öncesi Kaçkar Bölge İtfaiyesi personeli ve Belediye bünyesinde olan tüm personelle Bayramlaşma adına bir araya geldik. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım." Diye konuştu.

Bayramlaşmaya, Belediye bünyesinde görev yapan birim müdürleri, memurlar, tesis yönetici ve çalışanları, sera, kademe, parkomat, temizlik birimi, şoförler ve Belediye çalışanları katıldı.

Not: Protokol ve halk Bayramlaşması Ramazan Bayramının birinci günü (4 Haziran Salı 2019) tarihinde Belediye önünde saat: 11.00da yapılacak.

Tasarım designed by OfisMedya