Çarşamba

21°C | 27°C
Perşembe

21°C | 27°C
Cuma

21°C | 27°C

Başkan Gültekin’den Sportif Kulüplere Tam Destek

Başkan Gültekin’den Sportif Kulüplere Tam Destek

Ardeşen pirinçlikspor Kulübü yöneticileri her daim spora destek veren Ardeşen İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz ve Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i Makamında ziyaret edip Kulüp forması ve atkısı hediye etti.

 

Rize 1. Amatör ligi için mücadele eden ve geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Kaleciksporu 3-0 mağlup eden Pirinçlispor 1. Amatöre çıkmış ve her geçen gün başarılı sonuçlar almış idi. Bu anlamda Pirinçlikspor yönetim kurulu üyeleri Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ve Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i makamında ziyaret ederek spor kulüplerine verdiği desteğe teşekkür edip Cumartesi günü Güneysu Şehir Stadında oynanacak Güneysuspor Ardeşen Pirinçlikspor karşılaşmasına davet etti.

Heyet ayrıca İlçe Tarım Müdürü Ferhat Çağlar, Belediye Basın Danışmanı Salih Navdar ve Basın Yayın Sorumlusu Osman Emre Ergün’e de bir ziyarette bulundu.

 

Başkan Gültekin ziyaretle ilgili şunları kaydetti; “İlçemizde yapılan sportif faaliyetlere destek veren kulüplerinden biri olan Pirinçlikspor Kulübü yetkililerini makamımızda misafir ettik.  Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Pirinçlikspor Kulübü Başkanım Avukat Erkan Hacıosmanoğlu, Başkan Yardımcıları ve üyeleri Ahmet öncü, Volkan Kulaber, Kadir Hacıosmanoğlu ve Muhammet Ergün teşekkür ederim. Ayrıca; 20 Ekim Cumartesi günü Güneysu İlçe Stadında saat:12.00da oynanacak olan Güneysuspor - Pirinölikspor maçında takımıza başarılar dilerken tüm hemşehrilerimizi de bu karşılaşmaya destek olmaya davet ediyorum.” Diye konuştu

Tasarım designed by OfisMedya