Çarşamba

21°C | 27°C
Perşembe

21°C | 27°C
Cuma

21°C | 27°C

Ardeşen Belediyesinden Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği

Ardeşen Belediyesinden Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Şehit aileleri, Gazi ve Gazi yakınlarını unutmadı. Düzenlenen programa İle Kaymakamın yanı sıra İlçe Emniyet müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığından konuklarda iştirak etti.

Ardeşen Belediye Sahil Çay Bahçesinde verilen İftar yemeğine İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, İlçe Belediye Başkanı Hakan Gültekin, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Erdoğan, İlçe jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek, vatan için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin aileleri ve yakınları, gazilerimiz ve aileleri katıldı.

Başkan Gültekin düzenlenen iftar yemeğiyle ilgili şunları söyledi; Türk vatanseverliğinin ve Türk kahramanlığının ölümsüz destanlarını yazan ve bu cennet vatanı düşmana karşı savunurken canlarını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri, Şanlı tarihimizin ebedi kahramanları, destansı tarihimizin yaşayan abideleri gazilerimiz ve yakınları ile bu anlamlı iftar sofrasında bir araya geldik. İftar programımıza iştirak eden İlçe Kaymakamımız Emrah YILMAZ ve ailesine, İlçe Emniyet Müdürüm Bülent ERDOĞAN ve emniyet mensuplarımıza, İlçe Jandarma Komutanım Binbaşı Mustafa ÇİÇEK’e, ailesi ve Komutanlarımıza teşekkür ederim. Bu manada aziz Şehitlerimizi bir kez daha minnet ve saygıyla anar, Gazilerimize de yüce Mevla’mdan aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzur dolu uzun bir ömür dilerim.

 

Tasarım designed by OfisMedya