Çarşamba

21°C | 27°C
Perşembe

21°C | 27°C
Cuma

21°C | 27°C

Ardeşen Belediyesi Tesisleşmeye ve Gelişmeye Devam Ediyor

Ardeşen Belediyesi Tesisleşmeye ve Gelişmeye Devam Ediyor

Ardeşen Belediyesi yatırımlarını sürdürürken vatandaşa da yeni iş kapıları ve istihdam oluşturmaya devam ediyor. Ardeşen Belediyesi bu anlamda Bahar Mahallesi Sahiline ikinci tesisini açmaya hazır.

Ardeşen Belediyesi mega projelerinin yapımını sürdürürken vaade dilmeyen ve ilçeye istihdam olarak çok şey katacak olan tesisleşmeye de hız verdi. Bahar Mahallesi sahilinde yapılan Ardeşen Belediyesi Sosyal tesislerin açılışına günler kala tesisin Balık ve Et üzerine hizmet verecek.

Başkan Gültekin Tesisleşme ile ilgili şöyle konuştu. “Belediyemiz Tesisleşiyor İlçemiz Güzelleşiyor. Belediye olarak 3.5 yılda hayal edilenlerin ötesinde bir çok hizmete imza attık ve atmaya da devam etmekteyiz. Bu anlamda İnşası çok yakın bir tarihte bitirilerek hizmete açılacak olan Ardeşen Belediyesi Sosyal tesisler yerleşkesini ve halı hazırda hizmet veren Aile Çay Bahçemizin peyzaj çalışmalarını yerinde inceledik. Allah’ın İzniyle Ardeşen Belediyesi Sosyal Tesisler (4) on gün içinde hizmet vermeye başlayacaktır. Bölgemiz ve güzel İlçemize Hayırlı uğuru olsun.” Dedi.

Tasarım designed by OfisMedya