Pazar

21°C | 26°C
Pazartesi

21°C | 26°C
Salı

21°C | 27°C

Ardeşen Belediye Spor Kulübü Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Ardeşen Belediye Spor Kulübü Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Ardeşen Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Belediye Spor Kulübü olağan genel kurulunu yaparak başkan ve yönetim kurulunu yeniden oluşturdu. Spor şehri olarak lanse edilen Ardeşen, Belediye bünyesinde hizmet veren kulübe iki yeni branş daha ekliyor.

Ardeşen Spor Kulübü olağan genel kurulu için toplandı. WRF Dünya ikinci Başkanı ve Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcının Divan Başkanlığını yaptığı kongrede gidilen seçim sonrası mevcut Başkan Hakan Gültekin yeniden Belediye Spor Kulübü Başkanlığına seçildi.


Ardeşen Belediye Başkanı ve Belediye Spor Kulübü Başkanı Hakan Gültekin, WRF Dünya ikinci Başkanı ve Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı, ARBELSAN Müdür ve Ardeşen Belediyesi Meclis Üyesi Muhammet Özyurt, Gençlik ve Spor Ardeşen İlçe Müdürü Ali Osman Önçırak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Ardeşen İlçe Müdürü Ferhat ağlar, Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, DOKADAK Spor Kulübü Başkanı Dursun Ali Demiroğlu, Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü Sekreteri Sema AKÇAM, Ardeşen Belediyesi İmar İşleri Sorumlusu Fatih Kabaoğlu, Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde faaliyet yürüten Rafting, Kick Boks, Tekvando, Basketbol, Kano, Bisiklet, Hentbol, Satranç, Salon Hokey'i, Halk Oyunları ve Mehteran'ın temsilci, antrenör ve hocalarının katıldığı olağan kongrede mevcut başkan Hakan Gültekin ve yeni yönetim kurulu oy birliği ile yönetime seçilirken, yeni branş olarak Dağcılık ve Okçuluk ile ilgili iki yeni branç açılması yönünde de karar alındı.

Yeni Yönetim Şu İsimlerden Oluştu Ardeşen Belediye Spor Kulübü Başkanı: Hakan Gültekin Yönetim Kurulu Üyeleri: Dursun Yaşaroğlu Dursun Demiroğlu Fikret Yardımcı Mehmet Yerebakan Ali Osman Önçırak Muhammet Özyurt Salih Navdar Yasin Makar Sema Akçam

Tasarım designed by OfisMedya