Pazartesi

22°C | 29°C
Salı

22°C | 30°C
Çarşamba

22°C | 30°C

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'e Sürpriz Ziyaret

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'e Sürpriz Ziyaret

Ardeşen Belediye Başkanlığını Yürüten Hakan Gültekin'e sürpriz bir ziyarette bulunan Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz beraberinde AK Parti Tunca Teşkilatı ve Tuncalılar, ziyarette  adeta makam odasına sığmadı.

Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, AK Parti Tunca Belde Başkanı Muhammet Fırıncı, AK Parti Tunca Kadın ve Gençlik kolları ve teşkilat mensupları hizmetlerinden dolayı Hakan Başkana sürpriz bir ziyarette dulundu.

Ziyarette bu kadar kalabalık olunacağını bilmeyen Başkan Gültekin şaşkınlığını gizleyemezken ziyarete gelen herkesle tek tek ilgilenip sohbet etti.

 Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Ziyaretle ilgili şunları paylaştı; "İnsanlar arasında gönülden gönüle kurulan bir köprüdür vefa; beş yıllık hizmet sürecinde çok defa gördüğüm bu manzaranın bir örneğini bugün Tunca'lı hemşehrilerim bana yaşattı. Tunca Belediye Başkanım Ahmet Naci AYTEMİZ, Tunca Belde Başkanım Muhammet FIRINCI, Tunca Kadın ve Gençlik kollarının yanı sıra AK Parti'ye gönül vermiş, dava uğruna çıkılan bu kutlu yolda birlikte yürüdüğümüz nice zorlu engelleri aşarak birçok başarıya uzandığımız teşkilat mensuplarımız bizleri ziyaret ettiler. Ne mutlu bizlere ki gönüllerde yerimizi menfaat beklemeden karşılıklı güçlü bağlarla kurabilmişiz. Allah hepinizden ve hepimizden razı olsun. Teşekkürler TUNCA." Diye Konuştu.

Tasarım designed by OfisMedya