Çarşamba

21°C | 27°C
Perşembe

21°C | 27°C
Cuma

21°C | 27°C

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Bir İlke Daha İmza Attı

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Bir İlke Daha İmza Attı

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin 1994 yılından bugüne Ardeşen’de Refah, Fazilet ve AK Parti’de siyaset yapmış ve halen yapan isimleri aynı iftar sofrasında topladı.

Eski ve yeni siyasetçileri, parti tabanında Refah, Fazilet ve AK Parti’de çalışmış ilçe teşkilatını aynı çatı altında toplayarak dünden bugüne gelinen nota, birlik ve beraberlik içinde yürüyüşle ilgili mesaj verildi.

Ardeşen’de siyaset yapmış, Belediye Başkanlığı yapmış, İlçe Başkanlığı ve teşkilatta çalışmış önemli isimlerle bir araya gelen Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin; Birlik ve beraberliğimizi asla bozmamalıyız diyerek sözlerine şöyle devam etti; “1994 yılından bugüne, Ardeşen’de seçim kazanmış ve davamıza her daim destek olarak hedefinden sapmadan birlik ve beraberlik içinde kutlu yürüyüşte omuz omuza yürüyen arkadaşlarla İftarda bir araya geldik. Bir kısmının geçmişte önemli görevler üstlenmiş, bir kısmının da halen görevde olan çok kıymetli dava arkadaşlarımızla bu önemli organizasyonda bir aradayız. Davetimize yoğun mesailerinden zaman ayırarak icabet eden başta AK Parti Rize Milletvekilim, AK Parti Rize Eski İl Başkanım Hikmet AYAR Büyüğüme, Eski Çevre Bakanım, Ardeşen Eski Belediye Başkanım, ÇAYKUR Eski Genel Müdürüm İmdat SÜTLÜOĞLU ağabeyime, 23. Dönem AK Parti Rize Milletvekilim Lütfi ÇIRAKOĞLU’na, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanım Avni KAHYA’ya,  Samsun Canik Başarı Üniversitesi Eski Rektörü Kemal SANDIKÇI Hocama, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci AYTEMİZ’e, Ardeşen Eski Belediye Başkanım Mümtaz SİNAN’a, Çok Kıymetli Hocam Hamit YILDIRTAN’a, Eski ve Yeni Teşkilat Mensuplarımıza bu anlamlı buluşmada yanımızda oldukları için teşekkür ederim”. Diye konuştu.

Düzenlenen İftar Yemeğine AK Parti Rize Milletvekilim Hikmet Ayar, Eski Çevre Bakanım, Ardeşen Eski Belediye Başkanım, ÇAYKUR Eski Genel Müdürüm İmdat Sütlüoğlu, 23. Dönem AK Parti Rize Milletvekilim Lütfi Çırakoğlu, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanım Avni Kahya, Samsun Canik Başarı Üniversitesi Eski Rektörü Kemal Sandıkçı, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Ardeşen Eski Belediye Başkanım Mümtaz Sinan, Eski ve Yeni Teşkilat Mensupları katıldı.

 

Tasarım designed by OfisMedya