|


|


|

Rize İl Emniyet Müdürü Gökduman'dan Başkan Kahya'ya Ziyaret

Rize İl Emniyet Müdürü Gökduman'dan Başkan Kahya'ya Ziyaret

Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'yı makamında ziyaret ettikten sonra, İlçede esnafı dolaşarak halkla bir araya geldi.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'yı makamında ziyaret eden Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, makamda bir sure sohbet ettikten sonra İlçede esnafı gezerek halkla sohbet etti.

Rize İl Emniyet Müdürü Göduman'ın Belediyeyi ziyaretinde;  Belediye Başkanı Avni Kahya, Belediye Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Zafer Sual, Adem Kulaber, İlçe Emniyet Müdürü Furkan Fatih Ersoy ve Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Murtaza Özyanık karşıladı.

Belediyeden, Başkan Avni Kahya, İlçe Emniyet Müdürü Furkan Fatih  Ersoy, Belediye Meclis Üyesi Adem Kulaber ve Muhtarlar Dernek Başkanı Murtaza Özyanık  ile birlikte ayrılan İl Emniyet Müdürü Gökduman Hürriyet caddesinde vatandaşlarla bir araya gelerek esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra sırasıyla kordon ve Atatürk caddelerinde de halkla bir araya gelip hasbıhal etti.

Heyet son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Başkan Avni Kahya Ziyaretle ilgili şunları kaydetti; "Rize İl Emniyet Müdürümüz Nurettin Gökduman'ı Belediye Başkan Yardımcımız Y. Kenan Hatipoğlu, Belediye Meclis Üyelerimiz Zafer Sual, Adem Kulaber, İlçe Emniyet Müdürümüz Furkan Fatih Ersoy, Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanımız Murtaza Özyanık ile birlikte halka hizmet makamımız gönül dergahımızda misafir ettikten sonra, Hürriyet, Kordon ve Atatürk caddelerinde halkımızla bir araya gelip hasbıhal ettik. İlçemize yaptıkları bu ziyaretten dolayı sayın Emniyet Müdürümüze teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz." Diye konuştu.

Tasarım designed by OfisMedya