|


|


|

Ortak Sevdamız Ardeşen İçin Üretiyoruz

Ortak Sevdamız Ardeşen İçin Üretiyoruz

Belediye Başkanımız Avni KAHYA beraberinde AK Parti Ardeşen İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ ve Belediye Başkan Yardımcımız Y. Kenan HATİPOĞLU İlçemiz için düşünülen projeleri konuşma adına Ankara’ya gitti.

Başkanımız Avni KAHYA ve beraberindeki heyet Ankara’da ki ilk görüşmesini Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve Rize Millevekilimiz Osman Aşkın BAK Bey ile yaptı. Bu görüşmenin hemen akabinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Ali ODABAŞ’ı ziyaret ederek ilçe için düşünülen Kütüphane ve Okuma Salonu projesiyle ilgili ön protokol öncesi istişarelerde bulundu.

 

Başkanımız Avni KAHYA Ankara’daki ilk ziyareti olan Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK ile ilgili şu paylaşımı yaptı; “ Gençlik ve Spor Eski Bakanımız Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK'ı TBMM'de ki çalışma ofisinde, İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ ve Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU ile ziyaret ettik. İlçemizde planalan proje ve yatırımlar konusunda istişarelerde bulunduk. Sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı Kıymetli Vekilimize teşekkür ediyoruz.”

Bu ziyaretin ardından aynı gün içinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Ali ODABAŞ’ı ziyaretiyle ilgilide şunları kaydetti; “Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Ali ODABAŞ'ı İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ ve Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU ile ziyaret ettik.

İlçemiz için düşündüğümüz ve çalışmaları devam eden Kütüphane ve Okuma Salonu projesi hakkında ön protokol öncesi istişarelerde bulunduk.

Genel Müdürümüze katkı ve destekleri için teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

Tasarım designed by OfisMedya