|


|


|

Öğrenciler Sevdiklerine Bayram Kartı Yolladı

Öğrenciler Sevdiklerine Bayram Kartı Yolladı

Ardeşen Belediyesi tarafından Ana Okulu Öğrencilerine Ramazan bayram için sevdiklerine kendi el yazılarıyla duygularını ifade etsin diye Bayram tebrik kartları dağıtıldı.

Belediye Başkanımız Avni Kahya' Unutulan Bir Geleneği Başlattık diyerek sözlerine şöyle devam etti; Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla, Belediye bayram tebrik kartlarını ücretsiz olarak öğrencilere dağıtarak, söz uçar yazı kalır ifadesine hayat verme adına İlçemizde eğitim öğretim veren Nene Hatun ve Atatürk Ana Okulu Öğrencilerimize sevdiklerine yollanmaları için bayram tebrik kartları verdik.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit ve yakınlarını, gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, huzurevlerindeki yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızı ziyaret etmeliyiz.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” İfadelerini kullandı.