|


|


|

Karla Mücadelemiz Aralıksız Sürdürüyor

Karla Mücadelemiz Aralıksız Sürdürüyor

Doğu Karadeniz’e son yılların en çok karı yağarken, şehir merkezilerinde yer yer 60cm yi aşan kar kalınlığı hayatı felç etti. Belediye ekipleri şehir merkezi ve mahallelerde kar ile mücadelelerini sürdürürken, köy hizmetleri ve özel idareye bağlı ekipler ise kapanan köy yollarında çalışmalarını sürdürmekte.

Ardeşen Belediyesi ekipleri gece ve gündüz çalışmalarını sürdürürken, ekipler gündüz yüksek mahallelerde,  gece ise şehir merkezi daha hareketsiz iken ana ve ara yollarda çalışmalarına hız veriyor.

Çalışmalar esnasında, ekipler şehir merkezlerinde gelişi güzel ve kar temizliğine engel teşkil eden araç parklarından mustarip.

Ardeşen Belediyesinden yapılan açıklama şu şekilde; “ İlçemizde ve bölgemizde etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle halkımıza sorunsuz ve kaliteli hizmet sunabilmek için gereken tüm çalışmalar 7/24 hizmet anlayışı ile ekiplerimiz tarafından eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor.

Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için şehrin bütün noktalarında kar temizleme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bu kapsamda vatandaşlarımızdan kar yağışından dolayı şehir merkezinde oluşacak yoğunluklara karşı önlem amaçlı, özel araçlarını kullanmamalarını özellikle rica ediyoruz. Şehir merkezinde özel araçların düzensiz park yapmalarından dolayı kar temizleme çalışmaları aksamaktadır.

Vatandaşlarımıza yaşanan aksaklıklar ve gecikmelere göstermiş oldukları sabır ve anlayış için teşekkür ediyoruz.

 

Belediye Kriz Masası Oluşturdu.

 Karla mücadelemize mesai gözetmeksizin devam ediyoruz.

4 gündür aralıksız gecesini gündüzüne katarak özverili bir şekilde, Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU koordinasyonunda çalışan kriz masasına, operatörlerimize, belediye personellerimize, muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yoğun kar yağışı sonrası yaşanan aksaklıkları ve gecikmeleri sabır ve anlayışla karşılayan vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Yaya ekiplerimiz de iş başında:

Yol, elektrik, su gibi hiç bir konuda vatandaşlarımızı mağdur etmemek için 7/24 çalışıyoruz.

Tüm ekip ve iş makinalarımız ile birlikte İlçemizin dört bir yanında kar temizleme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yol kenarında park edilen araçlardan dolayı temizlik çalışmalarında zorlanıyoruz. Bu sebeple temizlik çalışmalarımızı kolaylaştırma konusunda vatandaşlarımızın bize yardımcı olmalarını rica ediyoruz.

Karla mücadele sürecinde yaşanan gecikmeler ve aksaklıklara gösterdiğiniz sabır ve anlayışınız için teşekkür ederiz.” Denildi.

 

 

Tasarım designed by OfisMedya