Pazar

5°C | 13°C
Pazartesi

5°C | 13°C
Salı

5°C | 14°C

Belediyemizden Kütüphaneye Kitap Bağışı

Belediyemizden Kütüphaneye Kitap Bağışı

Belediyemiz kendisine yapılan çeşitli konu ve dallardaki 500 kitabi Ardeşen İlçe Kütüphanesine bağışladı.

Türk Sinemasına uzun yıllar hizmet etmiş aslen Arhavi'li Necmi Altanlar vefatının ardından evinde bulunan tüm kitapları yakınları tarafından Belediyemize bağışlandı.

Belediyemiz; Türk sinemasına uzun yıllar hizmet vermiş aktör Necmi Altanlar'ın yakınları tarafından yapılan bu anlamlı hareketi bir üste taşıyarak tüm kitapları Ardeşen İlçe Kütüphanesine vererek bu bilgi paylaşımının tüm ilçe geneline aktarılmasına ön ayak oldu.

Belediye Başkanımız Avni KAHYA konuyla ilgili şunları kaydetti; "Türk sinemasına uzun yıllar hizmet vermiş aktör Necmi ALTANLAR'ın vefatının ardından evinde bulunan çeşitli konu ve dallardaki 500 kitabın Ailesi tarafından Belediyemize bağışlanması oldukça önemli bir sosyal sorumluk örneği göstergesidir. Bu anlamda bizlerde bu faydalı kaynaktan herkesin faydalanması için Ardeşen İlçe Kütüphanemize bağışladık. Sanatçımız Necmi ALTANLAR'ın Ailesinin bu örnek davranışı evlerinde kütüphanesi olan vatandaşlarımızı da teşvik edeceğini düşünüyor ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum." Dedi.

Tasarım designed by OfisMedya