Cumartesi

15°C | 20°C
Pazar

15°C | 19°C
Pazartesi

15°C | 21°C

Belediye Başkanımız Avni KAHYA Zabıta Haftasını Kutladı

Belediye Başkanımız Avni KAHYA Zabıta Haftasını Kutladı

Zabıta Teşkilatının 193. kuruluş yıl dönümü ve Zabıta Haftası münasebetiyle Belediye Başkanımız Avni KAHYA ve Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU Zabıta müdürlüğüne ziyarette bulundu.

 

Yurt genelinde İl, İlçe ve Belde Belediyelerinin vatandaşla olan en önemli köprülerinden biri olan Zabıta Müdürlükleri 7/24 esaslı çalışmakta ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdürmekteler. Bu manada her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında Zabıta Haftası olarak kutlanmakta.

 

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan zabıta haftası nedeniyle bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Avni KAHYA " Zabıta Teşkilatımızın 193’üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle, Zabıta personelimiz ile bir araya geldik. Belediyelerin en önemli birimlerinden olan zabıta ekipleri; 7/24 mesai gözetmeden, vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşaması için çalışmaktalar. Zabıta teşkilatı Belediyelerin vatandaşla arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu vesileyle gece, gündüz, yağmur, çamur ve kar demeden fedakarca çalışan tüm zabıtaların Zabıta Haftasını en kalbi duygularımla kutlar çalışmalarında başarılar dilerim." Dedi.

 

 

Tasarım designed by OfisMedya