|


|


|

Ardeşen'de Farkındalık Yaratan Proje Hayat Buluyor

Ardeşen'de Farkındalık Yaratan Proje Hayat Buluyor

Ardeşen İlçe Kaymakamlığının öncülüğünde hazırlanan Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen “Okuyorum, Yazıyorum, Sunuyorum” Projesi kapsamında “Dünya Barışı ile ilgili dünyayı tehdit eden temel faktörlerin çözüm önerileri” çalıştayı hayat buldu.

 

Okuyorum, Yazıyorum, Sunuyorum projesi hayat buluyor.

Konu hakkında İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, ”Kamu kurum ve kuruluşlarının proje faaliyetlerinin koordineli olarak yürütülmesini hedeflediklerini ve kamu kurumlarının projeler için yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile iş birliği içinde bulunulacaktır” açıklaması yaptı.

 

Başkan Avni Kahya"Dünya Barışına etki eden unsurlar ve çözüm önerileri" konulu hazırlanacak olan kitap için bir araya geldik. Böyle önemli bir konu hakkında başlatılan değerli projenizde bana da yer verdiğinizden dolayı başta projenin fikir babalığını yapan Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürümüz Ahmet YEREBAKAN ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. Açıklaması yaptı.

 

Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen çalıştaya Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Sami Kılıç, Belediye Başkanı Avni Kahya, Jandarma Komutanı Ahmet Gökçay, Emniyet Müdürü Furkan Fatih Ersoy, Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Ardeşen Vakfı Başkanı, Eski Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Ticaret Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Avukat, Eski Rize Baro Başkanı Mehmet Çırakoğlu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mevlüt Altı, Kaçkar Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Hakkı Yenilmez, Kaçkar Devlet Hastanesi Müdürü Mevlüt Okutan, Belediye Meclis Üyesi Osman Yeniay, Mal Müdürü Sakine Cinalioğlu, Özel İdare Müdürü Osman Yazıcı, Nüfus Müdürü Filiz Okumuş, Vergi Dairesi Müdürü Ş. Filiz Çoşkunoğlu, Ziraat Oda Başkanı Turan Kabaoğlu, Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Murtaza Özyanık, Ardeşen Belediyesi Başkan Basın Danışmanı ve Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar, İlçe Müftüsü Mehmet Genç, Halk Eğitim Merkez Müdürü R. Hakan Bozkan, SGK Müdürü Şaziye Altuntaş, Sosyal Hizmetler Müdürü Gökhan Yeşilyurt, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Nimet Yazıcı, İlçe Gençlik ve Spor Müdür Ali Osman Önçırak, Tapu Müdürü Halim Aktürk, Orman İşletme Şefi Mehmet Çamanka, İlçe Tarım Müdür Vekili Kadir Ustabaş, Köy Muhtarlar Dernek Başkanı Maksut Çırakoğlu,  Kütüphane Müdürü Şener Yelkenci, ÇAYKUR Ardeşen Fabrika Müdürü Mahmut Akpak, Fen Lisesi Müdürü Ömer Beyazal, Kanuni Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Okutan, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Sandıkçı, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokul Müdürü Sami Oğuz, Öğretmen Evi Müdürü Atilla Kağanoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ofluoğlu ve Eyup Solmaz katıldı. Daire Amirleri, Sivil Toplum kuruluşları ve öğrenciler katıldı. 

Tasarım designed by OfisMedya