|


|


|

Ardeşen'de ATM'lerde Korona virüs Önlemi

Ardeşen'de ATM'lerde Korona virüs Önlemi

ÇAYKUR'un yaş çay destekleme ücretlerinin üreticilerin hesabına yattığını açıklamasının üzerine Ardeşen Belediyesince ATM'lerde Korona virüs'e karşı sterilizasyon çalışmaları yapıldı.

 Çay işletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) çay destekleme ücreti olan toplam 182 milyon Türk Lira'nın 184 bin üreticinin hesabına geçtiğinin haberini verdi. Bu gece yapılacak yaş çay destekleme ücretleri alımı öncesinde bankaların ATM'lerinin önlerinde ciddi tedbirler alınmaya başlandı.

Ardeşen Belediyesi ATM önlerinde antiseptik sabunlar yerleştirildi ve vatandaşlar için sıra bekleme şeritleri koydu.

Başkan Avni Kahya Uygulama ve vatandaşlardan kurallara uymaları konusunda bir açıklama geldi.

Başkan Kahya; “Yeni tip Corona Virüsün bulaşmasına müsait olan yerlerde Belediye olarak önlem amaçlı çalışmaları yapmaktayız. Bu manada vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları bankamatiklerde kişisel temizliklerini yapabilmeleri için gerekli önlemleri alıyoruz.

Yeni tip Corona Virüsün bulaşmasına müsait olan yerlerde Belediye olarak önlem amaçlı çalışmaları yapmaktayız. İlçemizde hizmet veren bankaların ATM’lerinde sıra beklerken kalabalık ve temastan kaçınma adına zemine uygulanan uyarı işaretlerine lütfen uyalım.” Şeklinde konuştu.

 

Tasarım designed by OfisMedya