|


|


|

Ardeşen Belediyesi Sağlık Personelini Unutmadı

Ardeşen Belediyesi Sağlık Personelini Unutmadı

Ardeşen Belediyesinden Aile Hekimleri ve Kaçkar Devlet Hastanesinde çalışan sağlık personeline tatlı ikram edildi.

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısıyla korona virüse karşı özveriyle çalışan sağlık görevlilerine 7’den 7’e tüm vatandaşlar destek verirken, salgın nedeniyle yoğun çalışma temposu içinde zor ve yorgun günler geçiren Kaçkar Devlet Hastanesinde çalışan personele ve Aile Hekimlerine tatlı ikramında bulunuldu.

 Ardeşen Belediyesi, Toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Avni KAHYA, zor günler geçiren sağlık çalışanlarının görevlerini fazlasıyla yerine getirdiğini kaydetti. KAHYA, "Bütün dünyayı etkisi altına alınan korona virüs salgını ülkemizde de etkisini hissettiriyor. Küresel bir salgın olan bu hastalıkla mücadelede sağlık çalışanlarımız, kendi sağlıklarını görmezden gelerek, yorgun bedenlerine aldırış etmeden çalışıyorlar. Bizler de sosyal sorumluluk kapsamında sağlık çalışanlarımızın hem ağzını tatlandırmak, hem de çalışma motivasyonlarına bir nebze de olsa destek olmak için tatlı ikram ettik. Böylelikle sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk" dedi.

 Kaçkar Devlet Hastanesi İsmail Hakki YENİLMEZ ’de Ardeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA ve Belediye Personeline göstermiş oldukları nezaket ve destekten ötürü teşekkür etti.

Tasarım designed by OfisMedya