Cumartesi
Parçalı Bulutlu
20°C | 26°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
20°C | 26°C
Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
20°C | 27°C

Zabıtalar Gününüz Kutlu Olsun

Zabıtalar Gününüz Kutlu Olsun

Tüm Türkiye genelinde 191. Zabıtalar günü kutlanmakta. Bu kapsamında Ardeşen Belediye Başkanımız Hakan GÜLTEKİN ve beraberindeki heyet, Belediye Zabıta Amirliğimize bir ziyarette bulundu. Heyeti; Zabıta amirimiz Zekeriya PÜNE ve zabıtalar karşıladı.

 

Belediye Başkanımız GÜLTEKİN; Beraberinde Başkan Yardımcımız İbrahim YILDIRTAN ve Meclis üyemiz Mustafa OKUMUŞ ile beraber, Belediye zabıta amirliğine gerçekleştirdiği ziyarette zabıta çalışanlarımıza çikolata ikram ederek kendileriyle bir süre sohbet etti.

 

Belediye Başkanımız Hakan GÜLTEKİN ziyaretle ilgili şöyle konuştu; Belediyemiz mücavir alan içinde huzur, güven ve disiplini sağlamak adına canla başla çalışan Ardeşen Belediyesi Zabıta Amirliği ekiplerinin bu anlamlı gününü kutlamak için buradayız derken; Bilindiği gibi; Vatandaş hizmet almak için belediyeye geliyor, ancak zabıta ekiplerimiz hizmet için vatandaşın ayağına gidiyor. Zabıta belediye adına vatandaşla birebir muhatap oluyor, bu da büyük bir disiplin, sabır ve hoş görü isteyen bir iş. Bunu da zabıta ekiplerimizin en iyi şekilde yaptığına inanıyorum. 191. Zabıtalar günü kutlamaları kapsamında; başta zabıta amirimiz Zekeriya PUNE ve tüm zabıta çalışanlarımızın günlerini bir kez daha kutlar, her birine çalışmalarında başarılar dilerim. Dedi.

 

 

Tasarım designed by OfisMedya