Pazar
Yağışlı
5°C | 8°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Salı
Yağışlı
5°C | 7°C

İlçede başlanılan Mega Projeler Hızla Yükseliyor

İlçede başlanılan Mega Projeler Hızla Yükseliyor

Ardeşen’e değer Katacak olan Mega projelerin inşasına hız veren Belediye yapılan ve halı hazırda inşası devam eden tesisler hakkında Başkan Gültekin bizzat sahada rapor istedi.

 

 Kimi kesim tarafından sadece seçim vaadi olarak görülen Ardeşen için Mega projeler her geçen gün hızla yükseliyor. Bahar mahallesi sahil güzergahında İnşası devam eden 2. Sahil Çay Bahçesi projesi, Cami Terminal, Ardeşen Gençlik Parkı Projesi ve Dolana deresi yay geçidi inşası ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Yıldırtan, Mustafa Ön ve ARBELSAN Müdürü ve Meclis Üyesi Muhammet Özyurt yapım aşamaları hakkında bizzat yüklenici firma ve mühendislerden bilgi aldı.

Gezi ve incelemeler sonrası Başkan Gültekin. “Güzel İlçemize değer Katacak olan Mega projelerimizle ilgili gelişmeleri yakından inceleme adına Belediye Başkan Yardımcılarım İbrahim YILDIRTAN, Mustafa ÖN ve ARBELSAN Müdürüm ve Meclis Üyem Muhammet ÖZYURT ile birlikte saha çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Bahar mahallesi sahil güzergahında 2’cisini projelendirdiğimiz Sahil Çay Bahçemiz, Cami Terminal, Ardeşen Gençlik Parkı Projemiz ve Dolana deresi yay geçidi inşasının ilerleme sürecini bizzat ustalarımız ve ilgili müteahhitlerden aldık.” Diye konuştu.

 

Tasarım designed by OfisMedya