Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 24°C
Perşembe
Çok Bulutlu
15°C | 24°C
Cuma
Hafif Sağanak Yağışlı
15°C | 26°C

İki İş Makinesi İçin Ardeşen’de Devir Teslim Töreni yapıldı

İki İş Makinesi İçin Ardeşen’de Devir Teslim Töreni yapıldı

Merkezi Ardeşen’de bulunan KAÇKARBİR Kaçkar İtfaiye, Mezbahan ve Katı Atık Birliği ve Ardeşen İlçe Özel İdare bünyesinde tahsis edilen bir Greyder ve bir kazıcı yükleyici iş makinesinin devir teslim töreni Rize Valisi Erdoğan Bektaş’ın da katıldığı açılış töreni ile yapıldı.

Ardeşen Belediyesi önünde yarılan törene Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Ardeşen İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İl ve İlçe Protokol üyeleri, Daire müdürler, Oda Başkanları, STK ların temsilcileri, Muhtarlar, Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü sporcuları ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardında toplu kurdele kesimiyle KAÇKARBİR ile Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürlüğüne tahsis edilen iki iş makinesinin açılışı yapıldı.

Başkan Gültekin Belediye Önünde Yapılan Devir Teslim Töreni İçin Şunları Kaydetti; “Rize’mizin evladı hemşehrimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Osman Akın BAK Bakanımızın ve Sn. Rize Valimiz Erdoğan BEKTAŞ Beyin önemli katlıları ile KAÇKARBİR ve Ardeşen İlçe Özel İdaremiz bünyesinde hizmet verecek olan iki iş makinemizin devir teslim törenini tamamlandık. Belediyemiz önünde tertip ettiğimiz törene iştiraklerinden dolayı Rize Valimiz Erdoğan BEKTAŞ’a, İlçe Kaymakamımız Emrah YILMAZ’a, Çamlıhemşin Belediye Başkanım Osman HAŞİMOĞLU’na, Hemşin Belediye Başkanım Halim BEKAR’a,  Tunca Belediye Başkanım Ahmet Naci AYTEMİZ’e, AK Parti İlçe Başkanım Avni KAHYA’ya, AK Parti Tunca Belde Başkanım Muhammet FIRINCI’yai, MHP Ardeşen İlçe Başkanım Serkan ESİRGEMEZ’e, Rize İl Genel Meclisi Başkan Vekilim Zekeriya BOZKAN’a, İlçe Özel İdare Müdür Vekilim Osman YAZICI’ya, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KUTANOĞLU’na, WRF Dünya İkinci Başkanım ve Rafting As Başkanım Fikret YARDIMCI’ya, İlçe Spor Müdürüm Ali Osman ÖNÇIRAK’a, Ardeşen Köy Muhtarları Dernek Başkanım Maksut ÇIRAKOĞLU’na, Belediye Meclis Üyelerime, Muhtarlarıma, STK’ların temsilcilerine, Belediyemiz Spor Kulübü Bünyesinde bulunan Kick Boks, Tekvando, Basketbol, Voleybol, Rafting, Halk Oyunları, Mehteran ve Satranç kulüplerindeki Antrenörlerime, sporcularıma ve davetimize icabet ederek açılış törenimize katılan tüm katılımcılara teşekkür eder, devir teslimi tamamlanan iş makinelerinin de ilçemiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını dilerim.”

 

 

Tasarım designed by OfisMedya