Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 24°C
Perşembe
Çok Bulutlu
15°C | 24°C
Cuma
Hafif Sağanak Yağışlı
15°C | 26°C

FormuLaz Yarışları için Geri Sayım Başladı

FormuLaz Yarışları için Geri Sayım Başladı

Tunca’da Yapılan Geleneksel Yarışlar İçin Sponsor Red Bull böyle duyurdu “Artık gelenekselleşen Red Bull Formulaz, bu yıl da her zamanki yerinde, Rize'nin Tunca beldesinde yaratıcılık, aksiyon ve eğlenceyi bir araya getirecek. El yapımı tahta arabaların kapıştığı etkinlik, 23 Ağustos'ta gerçekleşecek.”

Her yıl gelenek haline gelen FormuLaz tahta arabaları yarışlarının bu yıl 10.’su yapılacak olan Tunca’da çalışmalar start aldı. FormuLaz Dernek Başkanı Niyazi Gül ve Yönetim kurulu üyelerinden oluşan ekip yarışlarla ilgili makam ziyaretlerini sürdürmekte.

Bu anlamda Dernek Başkanı Gül ve Yönetim kurulundan bazı isimler Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekini makamında ziyaret ederek yarış öncesi ve yarışlarla ilgili fikir alış verişinde bulunup destek istedi.

 

 

Ziyaretle ilgili Başkan Gültekin şöyle konuştu; “Bölge kültürümüzün yaşatılıp, tanıtılmasında önemli bir misyon üstlenen ve bu yıl 10.’sunun düzenleneceği FormuLaz tahta araba yarışları için tarih belli oldu. 23 Ağustos 2018 tarihinde Tunca’da yapılacak yarışlar öncesi FormuLaz Dernek Başkanı Niyazi GÜL ve yönetim kurulu üyeleri bizleri makamımızda ziyaret ettiler. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederken, bu güzel etkinliğe bizlerinde; her yıl olduğu gibi bu yılda gereken önem ve desteği vereceğimizi yeniledik.”dedi.

 

 

Tasarım designed by OfisMedya