Pazar
Yağışlı
5°C | 8°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Salı
Yağışlı
5°C | 7°C

Eğitime Hep Destek Tam Destek

Eğitime Hep Destek Tam Destek

Ardeşen Belediyesi ilçede eğitim öğretim veren okullara verdiği desteklere devam ediyor. Bu anlamda okular da Başkan Gültekin’e nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.

Ardeşen ilçesinde eğitim ve öğretim veren Alpaslan Ortaokulu Müdürü Hızır İlyas Döne, Okul Aile Birliği Başkanı Sonnur Gunak, Yönetim kurulu üyeleri Cengiz Ofluoğlu, Zehra Özyanık, Hatice Aslan ve Okul Öğrenci Temsilcimiz Eslem Melekoğlu, belediye tarafından okula yapılan desteklerinden dolayı Başkan Gültekin’i makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Ardeşen Belediye Başkanı hakan Gültekin Ziyaretle ilgili bir açıklama yaptı; “Gelecekte yeni Türkiye’yi ve güzel Ardeşen’imizi şekillendirecek olan nesillerin yetişmesinde emeği geçen okullarımıza her daim gereken önemi ve desteği vermeye devam eden belediyemize, katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Alparslan Ortaokulu Müdürümüz Hızır İlyas DÖNE, Okul Aile Birliği Başkanımız Sonnur GUNAK, Yönetim kurulu üyeleri Cengiz OFLUOĞLU, Zehra ÖZYANIK, Hatice ASLAN  ve Okul Öğrenci Temsilcimiz Eslem MELEKOĞLU kızımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”  Diye konuştu.

 

Tasarım designed by OfisMedya