Cumartesi
Az Bulutlu
8°C | 10°C
Pazar
Yağışlı
8°C | 14°C
Pazartesi
Yağışlı
8°C | 9°C

Devir Teslim Töreninde Rize Rüzgârı Esti...

Devir Teslim Töreninde Rize Rüzgârı Esti...

AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak 65. hükümette Gençlik ve Spor Bakanı olarak atanırken, görevi teslim almak için Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve AK Parti Rize il Başkanı Muhammed Avcı, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, ilçe teşkilatları ile belediye başkanları da hazır bulundu.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Ardeşen AK Parti İlçe Başkanı Avni Kahya ile çok sayıda Rizelinin de yer aldığı heyet, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda yapılan devir teslim törenine katıldı. 

Devir teslim töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: “Bu süreçte hepinizin desteğini bekliyorum. Yükümüz sorumluluğumuz ağır. Güçlü Türkiye, gençleriyle büyüyen gelişen Türkiye istiyoruz. Ülkemizi 2023 hedeflerine gençlerle taşıyacağız. Beni bu göreve layık gören Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Buraya gelen başkanlarımıza, teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız dik durmayı bize öğretti. Rabbim yolumuzu açık etsin.”

Devir teslim töreninden sonra Bakan Osman Aşkın Bak, Rize Milletvekilleri ve Rize heyetini makamında ağırladı.

Site Yönetimi: Ardeşen Belediyesi