Salı
Hafif Yağmur
6°C | 12°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
6°C | 15°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
6°C | 16°C

Belediyeden yeni Bir Proje Daha

Belediyeden yeni Bir Proje Daha

Ardeşen Belediyesi, tüm cenaze hizmetlerinde kesintisiz ve ücretsiz hizmet ağına geçti. Genişletilen hizmet ağı ile 24 saat üzerinden tüm cenaze hizmetleri belediyenin ilgili birimleri tarafından yürütülecek.

 Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, cenaze hizmet uygulamasını genişlettiklerini belirterek 24 saat kesintisiz ve ücretsiz hizmet verileceğini ve önemli bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirerek daha önceleri sınırlı verdiğimiz hizmet ağını genişleterek ilçemizin tüm cenaze hizmetlerini ücretsiz belediyemiz tarafından karşılayacağız.'' dedi.

İKİ TELEFON HATTIMIZA 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ

 Başkan Gültekin bunun için belediyede 0 530 725 5301 ve 0544 915 6575 numaralarını Cenaze Hattı olarak belirlediklerini söyledi. 

Belediye tarafından cenaze hizmetlerine ilişkin uygulamanın devam ettiğini ifade eden Başkan Gültekin '' Yeni uygulama ile cenaze işlemlerini 24 saat kesintisiz olarak gerçekleştireceğiz. Bu hizmetlerimizin tamamı ücretsiz olacaktır. Amacımız insanların acılarını paylaşabilmek, onları acı günlerinde cenaze işlemleri ile uğraştırmamaktır´.'' dedi.

 

Tasarım designed by OfisMedya