Cumartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Pazar
Yağışlı
5°C | 7°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 6°C

Bayram Boyunca Halk ve Esnafla Bayramlaştı

Bayram Boyunca Halk ve Esnafla Bayramlaştı

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Bayram mesaisine arefe’den başladı. Bayram boyunca esnaf esnaf dolaşarak çalmadık kapı bayramlaşmadık kimse bırakmadı.

Ardeşen Belediyesine göreve geldiği günden bu güne çalışana ve hep çalışan ben Ardeşen’imin hizmetkarıyım diyen Başkan Gültekin 2014 seçim vaatlerinin %99 unu 3.5 yıl içinde tamamlayan ve vadedilmeyen yatırımlarında temelini atan başarılı bir Başkan profili ile karşımıza çıkmakta.

Bu bağlamda sadece alt ve üst yatırımlarla değil, sosyal, kültürel ve sportif başarılarla da Ardeşen Belediyesini zirveye taşıyan Başkan Gültekin Ramazan ayı boyunca iftar çadırı ve geleneksel iftar yemekleri vermeye devam etti. Arefe günü Belediye çalışanlarıyla bayramın 1. Günü halk ve protokol bayramlaşmasını ve bayramın 2. Günü de cadde cadde, sokak sokak esnaf ziyaretleri yaparak esnaf ve halkla bayramlaştı.

Başkan Gültekin Belediye Meclis üyeleriyle birlikte özellikle esnaf ve gençlerle her fırsatta bir araya gelip varsa onların dertlerini sıkıntılarını dinleyerek ivedilikle çözüm yolu bulan bir Belediyecilik zihniyetiyle çalışıyor. Hal böyle iken de Ardeşen’i hemşehrileri de her platformda Başkan Gültekin’e olan sevgilerini dile getiriyorlar.

Ramazan Bayramının 2. Günü de bu anlardan biri yaşandı. Başkan Gültekin Esnafı, 112 Ardeşen İrtibat bürosu çalışanları ve gençlerle bir araya geldi.

Başkan Gültekin ziyaretleriyle ilgili şunalar kaydetti; “Ramazan Bayramı vesilesi ile İlçe esnafı, gençlerimiz ve 24 saat esaslı çalışan 112 Ardeşen irtibat bürosunu, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet YEREBAKAN ve Belediye Meclis üyelerim Mahmut ÖZYANIK, Muhammet ÖZYURT, Yunus ÖNKİBAR, Kenan İSLAMOĞLU, Mustafa OKUMUŞ ve Cihan TERBIYIK ile birlikte ziyaret ederek bayramlarını bizzat kutlama fırsatı bulduk. Halkımızın ve özellikle gençlerimizin bize karşı olan olumlu ve içten yaklaşımlarından yola çıkarak, bizler de 24 Haziran’da neden “DEVAM” dememiz gerektiğini gençlerimize bir bir anlattık. Aldığımız samimi ve sıcak geri dönüşler bizleri motive etmiştir. Teşekkürler Ardeşen Teşekkürler Ardeşen Gençliği ve Esnafı.”

 

 

Tasarım designed by OfisMedya