Pazar
Yağışlı
5°C | 8°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Salı
Yağışlı
5°C | 7°C

Başkan Hakan Gültekin Ankara’da Ardeşen’i Anlattı

Başkan Hakan Gültekin Ankara’da Ardeşen’i Anlattı

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Ankara Ardeşen Kültür Derneğinin davetlisi olarak katıldığı toplantıda Ardeşen ve yapılan yatırımlar konusunda geniş bir sunum yaptı.

 

1997 yılından beri siyasetin içinde olan ve daha önce Rize İl Genel Meclis Başkanlığı ile AK Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı görevlerini yürüten Hakan Gültekin, 2014 Mart’ında yapılan yerel seçimlerde Ardeşen Belediye Başkanı olarak seçilmiş ve geçen 4 yıla yakın bir süreçte Ardeşenle ilgili yaptıklarını, yapacaklarını, proje aşaması ve halı hazırda inşası devam eden yatırımları Ankara Ardeşen Kültür Derneğinde düzenlenen toplantıda anlattı.

 

Yapılan toplantıda soru cevap kısmında tüm soruları içtenlik ve bir o kadar da açık yüreklilikle cevaplayan Başkan Gültekin gelen proje önerilerini ve yeni fikirleri de bizzat not aldı. Ardeşen ve Belediyenin hizmetleri konulu sunumun ardından Başkan Gültekini ilk tebrik eden Eski Müsteşar yardımcılarından Temel Eryılmaz oldu.

 

Ankara Ardeşen Kültür Dernek Başkanı Ahmet Üstoğlu’nun tertip ettiği Bir Konu Bir Konuk adlı toplantıya, Eski Müsteşar yardımcılarımız İmdat Akmermer, Temel Eryılmaz, Adnan Kırali, Bürokratlar, Hâkim ve Savcılar, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, İş Adamları, Dernek üyeleri ve Ankara’da yaşayan Ardeşen’iler katıldı.

 

 

Tasarım designed by OfisMedya