Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 28°C
Salı
Çok Bulutlu
22°C | 29°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 31°C

Başkan Gültekin KAÇKARBİR Çalışanlarıyla Buluştu

Başkan Gültekin KAÇKARBİR Çalışanlarıyla Buluştu

Rize’nin Ardeşen İlçesinde bölge itfaiyesi olarak hizmet veren Kaçkar İtfaiye Mezbahan ve Katı Atık Birliği (KAÇKARBİR) çalışanlarını ziyaret eden Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, gece ve gündüz her ne koşulda olursa olsun canla başla çalışan itfaiye personeliyle sabah kahvaltısında bir araya gelerek çalışma alanı ve şartları konularını istişare etme fırsatı buldu.

 

Rize İl Özel İdaresi, Pazar, Hemşin, Ardeşen, Tunca, Çamlıhemşin, Fındıklı, Artvin Hopa, Arhavi ilçe belediyelerinin destekleriyle, Ardeşen ilçemizde kurulan ve Bölge itfaiyesi olarak 24 saat esaslı hizmet veren bölge itfaiyesi çalışanlarıyla bir süre sohbet ederek varsa sıkıntıları dinleyen Ardeşen Belediyesi ve aynı zamanda KAÇKARBİR’in de başkanı Gültekin daha sonra yerleşkeyi gezerek tesisin son durumunu yerinde analiz etti.

Ziyaret sonrası Başkan Gültekin bir açıklama yaptı;

“Bölgemizde hizmet vermek için, Rize İl Özel İdaresi, Pazar, Hemşin, Ardeşen, Tunca, Çamlıhemşin, Fındıklı, Artvin Hopa, Arhavi ilçe belediyelerimizin destekleriyle, Ardeşen ilçemizde kurulan ve Bölge itfaiyesi olarak 24 saat esaslı hizmet veren Kaçkar İtfaiye Mezbahan ve Katı Atık Birliği (KAÇKARBİR) çalışanlarımızı ziyaret ettik.

Aile ortamında olduklarını hissettirerek moral ve motivasyonlarını artırmak adına, bu sabah aynı masa etrafında kenetlenerek sabah kahvaltısında bir araya geldik. Ziyaretimiz esnasında; Kaçkar İtfaiye Birliği çalışanlarımızın istek ve önerileri de dinleme imkânı bulduk. Gece ve gündüz her ne koşulda olursa olsun canla başla çalışan tüm arkadaşlarımıza Yüce Yaratandan Kolaylıklar diliyorum.” Diye konuştu.

 

Tasarım designed by OfisMedya