Pazartesi
Çok Bulutlu
7°C | 20°C
Salı
Yağışlı
7°C | 18°C
Çarşamba
Yağışlı
7°C | 11°C

Başkan Gültekin Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Başkan Gültekin Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin gelenek haline getirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Gültekin ve Meclis üyeleri ile esnafını ziyaret ederek hal hatır sorup isteklerini dinledi.

Her hafta gelenek haline gelen esnaf ziyaretinde Başkan Gültekin tek tek esnafı ziyaret edip varsa sorunları dinleyerek çözüm yollarıyla ilgili esnafla hasbihal etti.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Belediye Meclis Üyeleri Yunus Önkibar ve Mahmut Özyanık ile birlikte Atatürk caddesinde esnafı ziyaret edip dertlerini dinledi.

Her hafta peryodik aralıklarla süre gelen esnaf ziyaretiyle ilgili Başkan Gültekin; “Belediye meclis üyelerim Yunus ÖNKİBAR ve Mahmut ÖZYANIK ile birlikte ilçemiz Atatürk caddesi boyunca esnafımızın kapısını çalarak hayırlı işler diledik. Ziyaretimiz boyunca varsa; sorunlarıyla ilgili şikayetlerini ve çözüm önerilerini dinledik. Esnafımızın güleç yüzü ve sıcak karşılaması bizleri yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız güzel ve hayırlı işler için motive etmiştir.” Diye konuştu.

Tasarım designed by OfisMedya