Pazar
Yağışlı
5°C | 8°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Salı
Yağışlı
5°C | 7°C

Bakanlar Ardeşen Sanayi Esnafı İle Oruç Açtı

Bakanlar Ardeşen Sanayi Esnafı İle Oruç Açtı

Ardeşen Belediyemizin düzenlediği Sanayi Esnafı İftarına Maliye Bakanımız Naci AĞBAL ve Spor Bakanımız Osman Aşkın BAK bey de eşlik etti.

Ardeşen Belediye Başkanımız Hakan GÜLTEKİN'in ev sahipliğinde verilen Ardeşen Sanayi Sitesi İftar programına 24 Haziran seçimleri adına bölgede çalışmalar yürüten Maliye Bakanımız Naci AĞBAL ve Spor Bakanımız Hemşehrimiz Osman Aşkın BAK bey eşlik etti.

İftar yemeği sonrası Belediye Başkanımız Hakan GÜLTEKİN şunları kaydetti. Her yıl gerçekleştirdiğimiz Ardeşen Sanayi Sitesi Esnafı İftar buluşmamızı Sn. Bakanlarımızın katılımlarıyla tamamladık. Yıllardır birlikte çalıştığım ve benim için çok önemli olan esnaf arkadaşlarım, usta ve çıraklarımızla aynı masa etrafında kenetlenerek iftar açtık.  Bu büyük buluşmada bizlere eşlik eden çok kıymetli Maliye Bakanım Naci AĞBAL beye, Gençlik ve Spor Bakanım hemşehrimiz Osman Aşkın BAK beye, AK Parti İl ve İlçe Teşkilat üyelerime, Başkanlarıma, Meclis Üyelerime, STK temsilcilerime, Muhtarlarıma, Din görevlilerimize, Emniyet teşkilatı mensuplarımıza, Ardeşen Sanayi Sitesi Esnafına ve Uzaktan, yakından İftar soframızı bereketlendiren hanımefendi ve beyefendilere çok teşekkür ederim. 

Tasarım designed by OfisMedya