Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 23°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 23°C
Perşembe
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 24°C

Ardeşen Vakfı İftarda Buluştu

Ardeşen Vakfı İftarda Buluştu

Kurulması için büyük çabalar sarf edildiği ve 26 Aralık 2016 tarihi itibariyle kurulan Ardeşen Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı ilk iftarını İstanbul’da yaptı.

Eğitim ve Kültür alanında yapılacak çalışmaların hizmete dönüştürülmesi için kurulan ve bu uğurda destek verenlerin oluşturduğu vakıf ilk Ramazan Ayını geçiriyor. Bu kapsamda vakıf tarafından bir iftar yemeği tertiplendi.

 İstanbul Lazzoni Otel’de düzenlenen iftar yemeğine Vakfın Mütevelli Heyeti Başkanı Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Rize Eski Milletvekili Nusret Bayraktar, Dernek Üyesi Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Vakıf Başkan Vekili Beyoğlu Bld. Bşk. Yrd. Erol Ökten, İstanbul Ardeşen’iler Derneği Başkanı Adem Akbeniz, vakıf üyeleri, İstanbul’da yaşayan Ardeşen’li Bürokrat ve İş adamları katıldı.

 Ardeşen Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Hakan Gültekin yaptığı açıklamada, “Ardeşen Vakfı olarak İstanbul’da ki hemşehrilerimizle Lazzoni Otel’deki iftar yemeğinde bir araya geldik. Ardeşenli bürokrat, iş adamı ve vakıf üyelerimizin yoğun katılımıyla düzenlediğimiz toplantıda başta geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve tüm hemşerilerimiz için İstanbul’da edinilecek bir mülk için önemli kararlar aldık. Bu anlamda Vakfımıza desteklerini esirgemeyen başta çok değerli ağabeyim Nusret Bayraktar’a, Sn. Kaymakamımız Emrah Yılmaz’a, Beyoğlu Bld.Bşk.Yrd. Erol Ökten'e ,Ardeşen’liler dernek başkanım Adem Akbeniz'e, RİBİAD başkanım Erol Aykut'a, Çamlıhemşin ve Fındıklı’dan dostlarıma ,kıymetli büyüklerime, bürokratlarımıza, iş adamlarımıza ve tüm Ardeşen sevdalılarına bir kez daha teşekkür ederim. Çıkılan bu hayır yolunda Yüce Yaradan hepimizin yar ve yardımcısı olsun.” İfadelerini kullandı.

 

Tasarım designed by OfisMedya