Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 22°C
Salı
Çok Bulutlu
15°C | 24°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
15°C | 24°C

Ardeşen Seçim İrtibat Bürosu Hayırlı Olsun

Ardeşen Seçim İrtibat Bürosu Hayırlı Olsun

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı 24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında, Rize'nin Ardeşen ilçesinde seçim irtibat bürolarının açılışını yaptı.

 

Ardeşen’de yapılan seçim bürosu açılışına Bakanların yanı sıra, Rize Milletvekili, İl, İlçe ve Belde teşkilatlarından Başkanlar, İdareciler ve Teşkilat mensupları katıldı. Oldukça yoğun katılımlı açılışta İlçe Başkanı Avni Kahya, Rize Milletvekili Hasan Karal, Gençlik ve Spor Bakanı ve Rize Milletvekili adayı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Partililer ve halk katıldı.

 

 

Açılış sonrası heyet Ardeşen ilçe esnafını gezerek halkla selamlaştı.

 

Açılışla ilgili Ardeşen Belediye BAŞKANI Hakan Gültekin Şunları söyledi.

AK Parti Ardeşen Seçim İrtibat Büromuzun açılışını yaptık. AK Parti Rize Milletvekili adaylarımızdan, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hayati YAZICI, Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın BAK, Rize Milletvekilimiz Hasan KARAL, Teşkilat Mensuplarımız ve halkımızın yoğun katılımı ile; 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında hizmet verecek olan, güzel İlçemiz Ardeşen’imizin seçim irtibat bürosunun açılışını hep birlikte yaparak esnafımız ve halkımızla kucaklaştık. Yeni Türkiye yolunda kutlu yürüyüşe devam. Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın

 

 

 

Tasarım designed by OfisMedya