Pazar
Çok Bulutlu
20°C | 26°C
Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
20°C | 26°C
Salı
Çok Bulutlu
20°C | 24°C

Ardeşen Protokolü Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi

Ardeşen Protokolü Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi

Ardeşen Belediyesi Şehit Aileleri ve Gazileri Ramazan Ayında da unutmadı. Yapılan İftarda Kaymakam ve Belediye Başkanı Şehit yakınları ve Gazilerle bir araya geldi.

Ardeşen Belediyesinin organize ettiği İftar yemeğine Kaymakam Emrah Yılmaz, Belediye Başkanı Hakan Gültekin, İlçe Jandarma Komutanı Yüz Başı Mustafa Çiçek, İlçe Emniyet müdürlüğünden görevli komiser Adem Asan, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Yıldırtan. Mustafa Ön, Belediye Meclis Üyelerinden Yunus Önkibar, Mustafa Okumuş, Şehit Cumali Ayçiçek, Caner Kesimal, Ekrem Okutan, Muhammet Şeremet, Aydın Bodur, Kadir Sual, Osman Kulaber, Ali Varelci, Polis Özel Harekat Şehidimizin Yakını Emine Tercuman ve Şehit Polisimiz Halis Karaoğlu’nun aileleri, Gazilerimiz Mustafa Akusta, Mustafa Yerebakan, Âdem Aşık, Hızır Ali Navdar, Burhan Başparmak, Mevlüt Memoğlu, Recep Ali Kutais, Ali Zeki Önder, Ahmet Karaca, Hayrullah Uluşahin, Özcan Saraloğlu, Hamit Oflu, Paşa Yaroğlu, Ali Rıza Salihoğlu ve aileleri katıldı.

İftar yemeğinde Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Kaymakam Emrah Yılmaz birer konuşma yaparak; Bu anlamlı geceye katılan şehit aileleri ve Gazilere teşekkür ettiler.

Tasarım designed by OfisMedya