Pazar
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 29°C
Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 29°C
Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 29°C

Ardeşen Heyetinden Rizeli Spor Bakanı'na Ziyaret

Ardeşen Heyetinden Rizeli Spor Bakanı'na Ziyaret

Geçtiğimiz ay kabinedeki değişiklik ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nı Akif Çağatay Kılıç’tan devralan Osman Aşkın Bak’a hemşerileriden ziyaretler sürüyor.

 

Ardeşen heyeti Ankara’ya giderek Rizeli Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Erdoğan Nebioğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Osman Önçırak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Eksilmez, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu, AK Parti Tunca Belde Başkanı Ramazan Fırıncı, Tunca Eski Belediye Başkanı Ahmet Topal, Ankara Ardeşenliler Derneği Başkanı Ahmet Üstoğlu, İstanbul Ardeşenliler Derneği Başkanı Adem Akbeniz, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Baş Antrenörü Ali İhsan Tekin, Tunca Belediyespor Kulübü Başkanı Sait Balcı, Ardeşen Kent Konseyi Derneği Başkanı Ayşe Er, Ardeşen Muhtarlar Derneği Başkanı Maksut Çırakoğlu, Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Ergün, Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü Başkanı Dursun Ali Demiroğlu, Ardeşen 53/41 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Bahri Civaoğlu, işadamları ve muhtarlar katıldı.

 

Ardeşenli hemşerilerinin bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, göreve geldiği günden beri desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen Ardeşen heyetine teşekkür etti. Ardeşen’in kendisi için ayrı bir önemi olduğunu söyleyen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, spor alanında Ardeşen’in göstermiş olduğu başarıların ortada olduğunu belirtti. Rize’yi süper lig düzeyinde temsil eden tek takımın Ardeşen GSK olduğuna vurgu yapan Bak, Ardeşen GSK’ya bu yıl Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde başarılar dilerken, Avrupa kupalarında gösterecekleri başarılarla Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü bayan hentbol takımının Ardeşen’i, Rize’yi ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını ifade etti.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ülkenin gençliği ve sporu için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirtirken, geleceğimiz olan gençler ve başarılarla övünmemizi ve gururlanmamızı sağlayacak olan sporda iyi bir nesli geleceğe aktarma hedefinde olduklarını söyledi.

 

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ve Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin yaptıkları açıklamada, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a başta ülke gençliği ve sporu olmak üzere Ardeşen ve Rize'ye verecekleri desteklerinden emin olduklarını belirterek yeni görevlerinde başarılar diledi. Ardeşen heyeti ziyaretleri sonrasında Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'a çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Tasarım designed by OfisMedya