Pazar
Yağışlı
5°C | 8°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Salı
Sağanak Yağışlı
5°C | 8°C

Ardeşen’de Örnek Proje Alkış Topladı

Ardeşen’de Örnek Proje Alkış Topladı

Ardeşen Lokman Hekim M.T.A Lisesi ve Rize Öğrenci Meclisi Başkanı Bayram Ali Ataseven öncülüğünde Ardeşen’de yapılan Kitap Okuma ve Kitap Bağış kampanyası hem örnek oldu hem beğeni topladı.

Ardeşen’de binlerce öğrencinin katıldığı Kitap Okuma ve Bağış Kampanyası beğeni toplarken, proje kapsamında yüzlerce kitap sevdalısına da kitaplar bağışlandı.

Önemli bir sosyal sorumluluk projesinin hayat bulduğu ilçe yapılan proje ile örnek temsil etti.

Kampanya ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin; “Ardeşen Lokman Hekim M.T.A Lisemiz ve Rize Öğrenci Meclisi Başkanı Bayram Ali Ataseven kardeşimizin girişimleriyle gerçekleşen Kitap Okuma ve Kitap Bağış kampanyamızı binlerce öğrenci ve ilçe bürokrasisinin katılımıyla tamamladık. Önemli bir sosyal sorumluluk projesinin hayat bulmasında emeği geçenlere ve etkinliğimize iştirak eden İlçe Kaymakamımız Emrah Yılmaz’a, AK Parti İlçe Başkanım Avni Kahya’ya, Daire Müdürlerime, STK Temsilcilerime, Belediye Meclis Üyelerime, Okul Müdürlerime, Öğretmen ve Öğrencilerimize teşekkür ederim. Yapılan bu kampanya ile onlarca okulda yüzlerce öğrenci bağışlanan kitapları okuma imkânı bulacaklardır.” Diye konuştu.

 

Tasarım designed by OfisMedya