Pazar
Parçalı Bulutlu
8°C | 15°C
Pazartesi
Çok Bulutlu
8°C | 16°C
Salı
Çok Bulutlu
8°C | 16°C

Ardeşen Belediyesi Yeni Projeler İçin Toplandı

Ardeşen Belediyesi Yeni Projeler İçin Toplandı

Her ay vatandaşlarımızdan gelen istekleri, Belediyemiz hizmet alanı içinde yapılacak olan çalışmaları ve yapılacak olduğumuz yeni yatırımların değerlendirilmesi için Belediye meclis üyelerimizle yaptığımız toplantılardan biri olan Kasım Ayı toplantımızı tamamladık.

 

Her biri önemli maddelerden oluşan gündemle ilgili görüş isteyen Başkanımız Hakan GÜLTEKİN bey ilçeye yapılacak olan yatırımlar hakkında istişare yaptı.

Toplantının ana gündem maddelerinden olan yatırım, kaynak bulma, yerinde ve zamanında müdahale, vatandaşın sorunları, kamu istek ve taleplerinin değerlendirilip çözüme kavuşturma, yeni yatırım alanları ve bu alanlar için projelerin üretilmesi, vatandaştan gelen iste, talep ve şikayetlerin okunması ve istişare edilip ivedilikle sonuca bağlanması konuları hakkında fikir isteyen Başkanımız Hakan GÜLTEKİN her alınan kararla ilgili de meclis üyelerinin oylarını istedi.

Çalışan bir belediye olmanın zorluklarını her daim hisseden Başkanımız GÜLYEİN ve ekibi bu zorlukları aşmak için şu anki hükümette bulunan bürokrasi kanadını da çok etkin kullanmaya devam ediyor.

 

 

 

Tasarım designed by OfisMedya