Cumartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Pazar
Yağışlı
5°C | 7°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 6°C

Ardeşen Belediyesi Önünde Mahşeri Kalabalık

Ardeşen Belediyesi Önünde Mahşeri Kalabalık

Türkiye genelinde yapılan ve Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan olarak sandıklardan çıktığı 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrası yurt genelinde olduğu gibi Rize’nin Ardeşen İlçesinde de meydanlar, AK Partili ve MHP’li seçmenlerin kutlamalarına sahne oldu.

Ardeşen Belediyesi seçim sandıklarının açılması ve oy dağılımlarını Belediye önündeki dev ekrandan yansıtırken, vatandaşlar bu anları kaçırmamak ve kutlamalara katılmak için Belediye önünde toplandı. Sandıkların açılması ve oy sayımı devam ederken Ardeşen’li vatandaşların kutlamalar eşliğinde coştuğu gözlendi. Gece boyunca havayı fişeklerin yanı sıra AK Parti ve MHP seçim müzikleri çalındı.

Ardeşen’deki kalabalığa hitaben ilk konuşmasını yapan 27. Dönem Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak; Elde edilen zaferden duyduğu memnuniyeti ve zaferin coşkusunu Ardeşenli hemşehrileri ile giderdi.

Bak daha sonra; konuşmasının ardından Rize meydanında yapılacak olan kutlama programı için ilçeden ayrıldı.


Başkan Hakan Gültekin Şunları söyledi; “Yeni Türkiye yolunda çıkılan bu kutlu yolda, milletimizin her zamanki sağduyusu tecelli etti. Cumhurbaşkanımıza olan güveni gösterdi hamdolsun, hayırlı olsun. Dünya lideri, mazlumların umudu Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip ERDOĞAN için söz verdiğimiz gibi bir olduk. Teşekkürler AK Partili dava kardeşim, teşekkürler MHP’li arkadaşım, teşekkürler Ardeşen, teşekkürler Rize, teşekkürler Türkiye. Şimdi milletimizin teveccühünün sorumluluğunu yerine getirme vaktidir. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Şimdi Vakit, ERDOĞAN vaktidir, vakit yeni TÜRKİYE vaktidir.” Dedi.

 

Tasarım designed by OfisMedya