Cumartesi
Yağışlı
5°C | 10°C
Pazar
Yağışlı
5°C | 7°C
Pazartesi
Yağışlı
5°C | 6°C

Ardeşen Belediyesi Madalyaya Doymuyor

Ardeşen Belediyesi Madalyaya Doymuyor

Bu yıl Artvin’de düzenlenen Anadolu yıldızlar Tekvando şampiyonasında mücadele eden Ardeşen Belediyesi Tekvando hocası Yaşar Azaklı hocanın öğrencileri eve iki madalya ile döndü.

Türkiye genelinden bir çok takım ve sporcunun katıldığı 1-3 mart 2018 tarihleri arasında Artvin de düzenlenen Anadolu yıldızlar tekvando şampiyonasında mücadele eden Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü Tekvando sporcularından Efe zengin 37kiloda üçüncü Sebahat Önçirak 55kiloda ikinci olarak, gümüş ve bronz madalya aldı. Elde edilen bu başarı sonrası Ardeşen Belediyesi Tekvando hocası Yaşar Azaklı ve sporcular Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i makamında ziyaret etti.

 

Başkan Gültekin; “1-3 Mart 2018 tarihleri arasında Artvin İlimizde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Tekvando Şampiyonasına katılan Belediye Spor Kulübümüz bünyesindeki Tekvando öğrencileri çeşitli başarılar elde etmiştir. Yapılan Şampiyonada Sebahat ÖNÇIRAK 55 kg’da ikinci olarak gümüş, Efe ZENGİN 37 kg’da üçüncü olarak bronz madalya almıştır. Elde edilen bu başarıdan dolayı Yaşar AZAKLI hocamız ve tüm sporcularımızı bir kez daha tebrik eder başarılarının devamını dilerim.” Şeklinde konuştu.

Tasarım designed by OfisMedya