Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 23°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 23°C
Perşembe
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 24°C

Ardeşen Belediyesi Geleneği Sürdürüyor

Ardeşen Belediyesi Geleneği Sürdürüyor

Ardeşen Belediyesi üç yıldır gelenekleştirdiği Ramazan Çadırı ve İftar yemeklerine devam ediyor. Bu yıl kurulan İftar Çadırında Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin vatandaşlarla birlikte iftar açtı.

Ramazan Ayı boyunca Ardeşen Fatih İlkokulu bahçesinde İftarlarda açık olacak olan Çadır, oruç açmak isteyen herkese açık olduğunu ifade eden yetkililer verilen iftar yemeğinin de inşası tamamlanan ve Ramazan sonrası açılışı yapılacak olan Ardeşen Yöresel Yemekler Softası tarafından yapılarak ikram edileceğinin altını çizerken, İftar yemeklerinin belli günlerde hayırsever vatandaşlar ve iş adamları tarafından verileceği ifade edildi.

 

Ardeşen Belediyesinin kurduğu iftar çadırında Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Başkan Yardımcısı Mustafa Ön ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Okumuş, iftar çadırında yemek dağıtıp vatandaşlarla birlikte iftar açtı.

 

Başkan Gültekin konuyla ilgili bir açıklama yaparak; Ardeşen belediyesi iftar çadırında vatandaşlarımızla birlikte iftar yaptık. Başı rahmet ortası mağfiret sonu da cehennem azabından kurtuluş olan bu ayın herkese hayırlar, bereketler getirmesini Cenab-ı ALLAH'tan dilerim. Dedi.

Tasarım designed by OfisMedya