Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 24°C
Perşembe
Çok Bulutlu
15°C | 24°C
Cuma
Hafif Sağanak Yağışlı
15°C | 26°C

Ardeşen Alparslan Orta Okulunun Badminton Başarısı

Ardeşen Alparslan Orta Okulunun Badminton Başarısı

Ardeşen Alparslan Orta Okulu Badminton takımı Rize ve bölge birinciliğinin ardından Türkiye Şampiyonası için Hazırlıklarını sürdürüyorken makam ziyaretlerini de sürdürüyor.

Alparslan Orta Okulu Müdürü Hızır İlyas Döne, Öğretmen Miraç Erdem ve Badminton Sporcuları İlçe Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i makamında ziyaret ettiler.

Rize ve Bölge şampiyonu olan Ardeşen Alparslan Orta Okulu Badminton takımı 17 – 21 Mayıs tarihleri arasında Elazığ’da yapılacak olan Badminton Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarına başladı.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ziyaretle ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan Gültekin: “Rize’de okullar arası düzenlenen Badminton şampiyonasına katılarak il birinci olup gittikleri, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri Badminton Şampiyonasının da birincisi olan Alparslan Orta Okulumuzun Müdürü Hızır İlyas Döne, Öğretmenimiz Miraç Erdem ve Başarılı Sporcularımız bizleri ziyaret ettiler. Bu anlamda 17 – 21 Mayıs Elazığ’da yapılacak olan Badminton Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil etme hakkı kazanan, Alparslan Ortaokulu Badminton sporcularımızı kutlar başarılarının devamını dilerim.” Dedi.

 

 

 

 

 

Tasarım designed by OfisMedya