Pazar
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 29°C
Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 29°C
Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
22°C | 29°C

AK Parti Gen. Bşk. Yrd. Erol Kaya Ardeşen'de

AK Parti Gen. Bşk. Yrd. Erol Kaya Ardeşen'de

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Ardeşen’e Belediyesi’ni ziyaret etti.

 

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Ardeşen’e ziyaret gerçekleştirdi.

 

Beraberinde İstanbul Milletvekili Yıldız Seferinoğlu ve İl Başkanı Muhammed Avcı ile birlikte Ardeşen Belediyesi’ne gelen Kaya’yı Belediye Başkanı Hakan Gültekin, İlçe Başkanı Avni Kahya, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu ve belediye meclis üyeleri karşıladı.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ziyaretlerinden ötürü AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya teşekkür ederken, ilçede devam eden yatırımlar ve 2019 seçimlerine kadar bitirilmesi planlanan projeler hakkında bilgiler verdi.

 

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Ardeşen Belediyesi şeref defterini duygu ve düşüncelerini yazarak imzaladı. Kaya, yazısında “Ardeşen Belediyesi’nin alt ve üst yapı çalışmaları başta olmak üzere birçok alanda göstermiş oldukları gayretli çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Haklan Gültekin’in şahsında tüm ekibini kutluyorum. Ardeşen’i ziyaret etmekten dolayı duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Ardeşen’in Rize’miz ve partimiz için öneminin büyük olduğunu da belirtmek istiyorum.” Dedi.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya serender hediye etti. Kaya, daha sonra Ardeşen Belediyesi Yöresel Yemekler Sofrasına da bir ziyarette bulundu.

 

Tasarım designed by OfisMedya